חיות
בעלי חיים

הפעלה עם בעלי חיים לאירועים

חדש בחוויה מתוקה!

הפעלות לימי הולדת ולמסיבות עם בעלי החיים האהובים על הילדים

הערך המוסף של הפעלה ליום הולדת עם בעלי חיים

אנו חיים כיום בעידן של שפע שבו אנשים רוצים לתת ולהעניק לאהובים עליהם ואין ספק שהמקום הטוב ביותר לראות את זה הוא בתחום של ארגון ימי הולדת לילדים. עד כה היה נפוץ ומקובל לארגן הפעלה ספורטיבית ליום הולדת, בה הילדים רצים, מתחרים וכמובן מוציאים אנרגיה. עם הזמן – יש צורך ורצון לחדש, להיות מקוריים ולחשוב על נושאים חדשים לימי ההולדת, כאלה שאחרים עדיין לא חשבו עליהם. כל הורה שמארגן מסיבת יום הולדת לילד או הילדה שלו רוצה שהם ירגישו במרכז העניינים, ישמחו ויראו שהילדים שהגיעו לשמוח איתם נהנים גם הם. אז אילו רעיונות נוספים אפשר להעלות?

 

מהי הפעלה ליום הולדת עם בעלי חיים?

אין ספק שעל מנת שמסיבת יום ההולדת תהפוך גם (בחלקה, לפחות) להזדמנות ללמידה – צריך להציע או לאפשר לילדים להתנסות בנושא חדש שהם פחות מכירים. יום הולדת עם בעלי חיים עונה בדיוק על צורך זה. בעזרת בעלי חיים ייחודיים שהילדים לא נתקלים בהם ביומיום אפשר גם ללמוד אודותם, גם לפתח חמלה ואהבה כלפי בעלי חיים בכלל וכמובן ללטף, להחזיק ולראות מקרוב את הגוף של בעל החיים. הפעלה עם בעלי חיים יכולה להתאים למגוון רחב של גילאים ולכן חשוב לבצע שיחה מקדימה עם מי שמפעיל וכך לבחור את בעלי החיים שהכי מתאימים לגילאים, לתחומי העניין של מי שחוגג יום הולדת וכמובן שאם יש בעלי חיים שהוא אוהב יותר – הרי שזה יכול להתאים בדיוק למסיבה שלו.

 

אילו בעלי חיים יכולים להתאים בהפעלת יום הולדת?

הכי מתאים וכדאי למצוא הפעלה עם תוכים. התוכים הם בעל כנף מגוון ומעניין, יש הרבה מה לדעת וללמוד עליהם וכמובן שאם מעורבים בהפעלה כמה תוכים מסוגים שונים – היא תהיה הרבה יותר מעניינת. הפעלה ליום הולדת תוכים מתאימה לילדים צעירים או בוגרים יותר, שכן אפשר יהיה לשלב בהפעלה נושאים מרתקים אודות חייו של התוכי וכך הם יבינו טוב יותר אאת מה שהתוכים עושים ואיך הם פועלים. התוכים הם בעל חיים ידידותי וחביב ואי אפשר שלא להתאהב בהם מיד כאשר רואים אותם, בעיקר כאשר הם לוקחים חלק בהופעה שכוללת משחקים או פעולות שהתוכים מבצעים בעצמם אל מול עיניהם המשתאות של המוזמנים למסיבת יום ההולדת. כשמגיעים אל המקום של יום ההולדת ורואים כמה וכמה תוכים משוחררים שמתהלכים

בחופשיות וממתינים לתורם להופיע - ללא ספק מתעוררת ציפייה רבה בקרב המשתתפים.

מחפשים אטרקציה עם תוכים או בעלי חיים לכבוד יום הולדת? הגעתם למקום הנכון! אנו בחוויה מתוקה נשמח להציע לכם שלל דרכים ורעיונות לשדרוג האירוע שלכם – דוכני מזון, צילום מגנטים וכמובן מופע והפעלה עם תוכים או בעלי חיים. נשמע לכם מעניין? חייגו עכשיו למספר - 054-5816035 או לחצו כאן למידע נוסף אודות ההפעלות שאנו מציעים לאירועים וימי הולדת.

press to zoom

press to zoom

press to zoom

press to zoom
1/19

הזמנה

ייעוץ

מייל

  • Facebook
  • YouTube
  • Instagram

התקשרו עכשיו ושריינו את התאריך לאירוע שלכם!